Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

PREKĖS PRISTATYMO SĄLYGOS

Prekės atiduodamos arba siunčiamos tik po pilno užsakymo apmokėjimo. Nesulaukus apmokėjimo per 3 d.d. užsakymas anuliuojamas.

Prekės visoje Lietuvoje pristatomos per 1-5 darbo dienas.

Prekės pristatomos:

  • Į Omniva paštomatus. Pristatymo kaina – 2,09 Eur.
  • Į LP Express paštomatus. Pristatymo kaina – 2,19 Eur.
  • Kurjeriu. Pristatymo kaina – 2,99 Eur.
  • Nemokamas pristatymas Marijampolėje jei prekių vertė viršija 15 Eur.

Jeigu reikalingas pristatymas į Kuršių Neriją, susisiekite telefonu: +37063406274.

Jei Jūsų norimos prekės neturime sandėlyje, bet norite įsigyti, rašykite mums el. paštu: info@tulda.lt

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes baigėsi atsargos, nors mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju, Pardavėjas, negalėdamas pristatyti Pirkėjo užsakytos prekės, pasiūlo Pirkėjui analogišką prekę arba vėlesnį pristatymo terminą. Jei Pirkėjas nepageidauja gauti analogiškos prekės, Pardavėjas per 5 darbo dienas grąžina Pirkėjui pinigus.

Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@tulda.lt arba telefonu +37063406274.

 

PREKĖS GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Pirkėjas privalo per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių pristatymo momento patikrinti Prekių pakuotes, kiekį, kokybę, asortimentą ir komplektaciją. Pirkėjui per nurodytą terminą nepareiškus Pardavėjui pretenzijų, laikoma, kad Prekės yra perduotos tinkamose pakuotėse, o kiekis, kokybė, asortimentas ir komplektacija atitinka Sutarties sąlygas. Per nurodytą terminą nustačius kokių nors neatitikimų ar trūkumų, Pirkėjas nedelsiant privalo apie tai pranešti Pardavėjui el.paštu: info@tulda.lt arba telefonu: +37063406274.

Keičiant ar grąžinant nekokybiškas prekes, siuntimo išlaidas apmoka Pardavėjas!

Pirkėjas turi teisę per 14 dienų grąžinti nepatikusią, nenaudotą prekę savo originalioje pakuotėje, pranešdamas apie tai Pardavėjui el. paštu: info@tulda.lt arba telefonu: +37063406274.

Pardavėjas Jums atsiųs užpildyti prekių grąžinimo aktą. Tai yra būtina sąlyga pinigų grąžinimui už grąžinamas prekes.

Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 14 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo, prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą.

Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais bei tais pačiais priedais, su kuriais ir buvo parduota.